Case Camp’larda girişimcinin vizyonunu geliştiren vaka incelemeleri, direkt olarak o süreci yaşamış kişiler tarafından katılımcılara aktarılır.Farklı konu ve konseptlerde yapılan Case Camp’lar, esasında bir deneyim aktarımı ve girişimin geleceğini sağlam temeller üzerine kurma yönünde katkı sağlar.Girişim kurma fikri olan veya girişimi gerçekleştirecek takım içinde farklı görevlerde olan her kişiye hitap edebilen farklı konu başlıklarıyla oluşturulan ‘’case camp’’ ler birbirinden yetkin eğitmenleriyle tüm katılımcılara fayda sağlayacaktır.

Başvuru Formu
İnovasyon günümüzde sıfırdan yeni bir ürün veya hizmet oluşturmak kadar önemli hale gelmiştir.Kurumlar ve insanlar yaptıkları inovasyonlarla toplum içi katma değer oluşturmaktadır.İnovasyon adına katılımcılarımıza eğitimler, deneyim paylaşımları, ve saha gezileriyle güncel uygulamalar sunarak zenginleştirdiğimiz kampımız tüm eğitmenlerin imzaları ve paydaş kurumların logoları bulunan sertikaların kaıtılımcılara verilmesiyle son bulur.
Bu kamp Finans kavramının teknoloji ile harmanlanıp, nasıl finans ve bankacılık sektörüne katkı sağladığını en iyi örneklerle ve uygulamalarla göstermektedir. Finans kurumlarının teknolojiden sorumlu üst düzey yöneticileri ve alanında yetkin akademisyenler tarafından eğitimler alarak yeni finansal teknolojiler noktasında kaıtlımcılara muazzam bir program sunmaktadır.Kampımız tüm eğitmenlerin imzaları ve paydaş kurumların logoları bulunan sertikaların kaıtılımcılara verilmesiyle son bulur.
Artık günlük hayatımızda birçok kavram ve iş hayatındaki kavramlar çoğunlukla ‘’ dijital’’ kelimesi ile yanyana anılır oldu.Kısacası hayat dijitalleştikçe işler dijitalleşiyor ve bunun bir sonucu olarak dijital işlerin pazar payı hızlı bir şekilde büyüyor.Katılımcılar bu kampta farklı sektörlerin ‘’dijitalleşme’ ‘ deneyimleri, dijital stratejiler, dijital işlerin geleceği gibi konularda en yetkin isimlerle birlikte en yeni trendleri öğrenme imkanı bulur. Kampımız tüm eğitmenlerin imzaları ve paydaş kurumların logoları bulunan sertifikaların katılımcılara verilmesiyle son bulur.
Her kurumsal şirketin pazarlama departmanın olması kaçınılmazdır.Artık bir ürünün üretimi kadar marka değeri ve pazarlaması da aynı derecede önemlidir.Benzer kalitelere sahip ürünler pazarlama stratejileriyle farkını ortaya koymaktadır.Kampın hedeflerinde farklı sektörlerin kendine has pazarlama stratejilerini birinci ağızdan dinlerken pazarlama alanında gelecek vizyonu kazanmaktır. Kampımız tüm eğitmenlerin imzaları ve paydaş kurumların logoları bulunan sertifikaların katılımcılara verilmesiyle son bulur.