İşbirliklerimiz


Girişimcilik ekosisteminin kapsayıcı bir şekilde büyüme göstermesi için farklı coğrafyalardan ve farklı özelliklerdeki kurumların katkıları çok önemlidir.

Kamu, Özel Sektör ve Sivil Toplum Kuruluşlarının koordineli bir şekilde ortak hedefler belirleyerek girişimciliğin teşvik edilmesi ve sürdürülebilir çalışmalar yapması toplumların kalkınmasında büyük rol oynar. Seçkin Kamu, Özel Sektör ve Sivil toplum kuruluşları işbirliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz

Girişimci insanların yetişmesinde öğrenim gördükleri kurumlar çok değerlidir.Bilgi sahibi olunmadan fikir sahibi olunamayacağından, doğru ve kullanışlı bilgiye ulaşılan eğitim kurumları işbirliklerimiz arasında yerini almıştır.

Katma değer üreten Özel Sektör, girişimcileri geleceğin iş alanları ve yeni nesil iş dünyası için cesaretlendirecektir.

Kamu kuruluşlarının girişimcilere verdiği destekler ve oluşturabileceği yeni mevzuatlar ekosistem için büyük önem arz etmektedir.

İşbirliği yaptığımız kurumlar deneyimleri ile bu yolculukta bizimle olacaklardır. Çift yönlü fayda üretmek üzere bir araya geldiğimiz kurumlarla yerel ve küresel ölçekte birlikte projeler ve paylaşımlar gerçekleştireceğiz.