ENTREN
ACADEMY - CONSULTING - ALUMNI

ENTREN Academy

"Tohum Evresi"

Tohum evresi 8 haftalık Eğitim ve Uygulama'den oluşur.
  • İş Planı Hazırlama ve Girişimin Finansmanı
  • Operasyon Yönetimi (Lojistik - Tedarik - CRM) ve Ar-Ge - İnovasyon
  • Pazarlama ve Marka Yönetimi
  • Ticaretin Yeni Arac E-Ticaret ve Online Girişim Dünyası
  • Global Ticaret Firsatları (Asya - Afrika – Ortadoğu - Avrupa)
  • Girişimci Psikolojisi ve Sosyal Sorumluluk
  • Karar Alma Süreci Yönetimi Ve Stratejik Planlama
  • Kurumsal Yönetim ve Kurumsal Kimlik

ENTREN Consulting

"Meyve Evresi"
8 Haftalık Meyve evresi her bir girişimci adayımız ile danışman ve mentor ağımızdaki isimlerin ortak takvimine gore en az haftada bir görüşme gerçekleştirecek şekilde planlanacaktır.

ENTREN Academy’de öğrenimlerini tamamlayan girişimci adaylarımız farklı bir aşamaya geçerek ENTREN Consulting bünyesindeki birbirinden değerli mentorumuzla çalışmalarına devam edecektir.Girişimci adayımızın girişim fikri ile ilgili analizlerde danışmanlarımız yardımcı olacaktır.Ayrıca aday girişimin bulunacağı sektöre gore ilgili sektörde aktif ticaret hayatındaki üst düzey yöneticilerden oluşan mentor ağımıza aday girişimcimizi yönlendireceğiz.

ENTREN Alumni

"Hasat Evresi"
Girişimini kuran adayımız artık bir iş insanı olarak yoluna devam edecektir.Bu aşamaya geçtikten sonra bir iş insanının farklı ihtiyaçları doğrultusunda ENTREN faaliyetler gerçekleştirmeye devam edecektir.


ENTREN
Networking

1 Aylık periyotlarla gerçekleştirilen networking toplantılarında üyeler birbirini tanır, birbirine iş paslar, birbirlerine yeni iş bağlantıları kurarlar.

ENTREN
Case Camp

4 Aylık Periyotlarla şehir dışında bir mekanda birkaç gün süren yeni "Case Study"ler üzerine toplantılar ve çalıştaylar yapılan kamp etkinlikleridir.


 

ENTREN
Dinner

2 ayda bir küresel veya yerel anlamda iş dünyasında etkili bir isimle belli sayıda ENTREN mensubumuzun bir akşam yemeğinde buluşması ve karşılıklı fikir alışverişi yapılmasını organize edeceğiz.

ENTREN
Global Summit

Yılda bir kez farklı ülke ve şehirlerde Dünyanın önde gelen girişimcilerinin ve yatırımcılarının buluştuğu girişimcilik üzerine zirve ve workshoplardan oluşan küresel bir etkinliktir.

ENTREN
Global B2B

3 Aylık periyotlarla Global pazarlarda nokta atışı yapmak için yapılan ülke ziyaretlerinde sektörünüzle ilgili müşteri ve yatırımcılarla bir araya gelme fırsatı veren ve sonuç odaklı yurt dışı iş toplantılarıdır.